Oversikt over konfirmasjoner


Her ligger foreløpig oversikt over konfirmasjonsgudstjenestene med dato og klokkeslett. Alle har fått den dagen de selv har ønsket. Jeg har nå fordelt konfirmantene på tidspunkt. Vi har en grense på 16 konfirmanter per gudstjeneste. Det betyr at det blir fire gudstjenester på lørdag 27. august. 

Har dere noen spørsmål om tidspunkt eller dag, så vennligst ta kontakt. 

 

 

Her er overisikten over vinterkonfirmantene, som blir konfirmert i mai:

 
 
Fornavn Mellomnavn Etternavn Konfirmasjon KL
Marius Mydske Egner Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Rebecka Saga Johnsen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Jonathan Lystad Amundsen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Tobias Arctander Moe Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Jesper Brenden Gulbrandsen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Maria Nordblom Andersen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Oliver   Frandsen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Petter   Aannerud Nilsen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Remi   Tangen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Sanne Sophie Bjerk Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Sander   Alm Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Julie Møller Borlaug Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Malene   Aarnæs-Pedersen Skårer kirke lørdag 14. mai (vinterleir) 11:00
Emily Tilly Thoresen Skårer kirke lørdag 15. mai (vinterleir) 11:00
Victor Kiil Lindeman Skårer kirke søndag   15. mai (vinterleir) 11:00
Bettina Marie Skjerstad-Hansen Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Cecilie Rognerud Teigen Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Hanna Schaanning Gavem Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Hans Marcus Sannes Petersson Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Linn Angelica Iversen Løkke Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Nathalie Hole Johansen Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Therese Rognerud Teigen Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Charlotte   Hoff Egge Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Daniel Saastad Floberg Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Ariel Helene   Fjellgaard-Sjulstok Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
EMILY F B JOHNSEN Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Melissa Hansen de Oliveira Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Tilja-Sofie   Ølmheim Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
Mathide Konstanse Østlund Skårer kirke søndag 15. mai (vinterleir) 11:00
 
Her er overiskten over sommerkonfirmantene som blir konfirmert i august
 
Fornavn Mellomnavn Etternavn Konfirmasjon KLokkeslett
Aleksander Johannes Dahl Sæbø Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Angelika Kummernes Bergli Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Eirik    Møst Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Erica   Hansen Gundhus Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Fredrik Mikkel Skår Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Gita Signe Vaage_Midthaug Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Gustav Aamodt Fossli Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Jenny Østby Skaar Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Karolina Stefania Krok Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Karoline Pettersen Ødemark Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Kristian   Tronstad Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Mariel Grønvold Nilsen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Martin Aleksander   Grinaker Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Mathias   Halvorsen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
May Helen   Christiansen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 10:00
Astrid Helstad Fjeldheim Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Gada   Onesimus Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Keira Julie   Thalberg Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Kristin Madeleine Danglé Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Malin   Pettersen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Maria  Øiehaug Bjørnstad Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Mina Hoelsbrekken Digerud Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Noah Vinjevoll Eidsaa Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Oda   Fjellstad Fosse Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Oda Synnøve Strømdahl Bakken Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Oliver   Skarseth Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Sanna Bendiksen Landhaug Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Sarah Eriksen Normann Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Synne Njøten Edvardsen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Vilde Johnsen Ringholm Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Vilma   Jøsok Holstad Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 11:30
Christina   Grøttem Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Hedda Staurset Hauger Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Jonathan Negusie Samson Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Julian Gundersen Struksnæs Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Julie  Holten Thollander Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Malene   Mangseth Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Mari Holen Husby Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Marius Karset Bergersen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Marthe Aurora Andersen Melvold Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Mia Victoria Kjensteberg Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Nora Hammervold Hovstad Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Savannah   Tofte Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Sindre   Paulsen - Johannessen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Synne   Langsholdt Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Tobias   Døhli Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 13:00
Adrian   Bæver-Idland Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Amalie   Huse-Saastad Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Ane Syrstad Jensen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Casper   Larsen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Celine Dogger Kringler Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Celine   Thoresen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Julian   Engell Kristoffersen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Julie   Stjern Sebens Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Kamilla Braathen Ødegård Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Mikkal Selemon Tewelde Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Oskar Kristian Tuhus Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Siv Gudrun   Tuv Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Torbjørn   Steffensen Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Vetle Walseth Gran Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir) 14:30
Henrik   Sveum Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir)  10:00
Adrian   Ihle Skårer kirke lørdag 27. august (sommerleir)  14:30
Andreas Syversen Pettersen Skårer kirke lørdag 27. august (vinterleir)  13:00
Deniz   Olsrud Gürbüz Skårer kirke lørdag 28. august (sommerleir) 11:00
Emre   Olsrud Gürbüz Skårer kirke lørdag 28. august (sommerleir) 11:00
Alexander   Haga Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Daniel   Tjønneland-Holt Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Filip Rolf Løvland Roli Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Gabriel Berntsen Kjærbæck Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Henriette Spilling Gjelten Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Jonas Emmanuel Nii-Lante Lamptey Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Linnea Mathiassen Stavenes Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Malene   Aarnæs-Pedersen Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Malin Dahle Kristensen Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Nora Lerpold Granholdt Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Tobias Wilberg Martinsen Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Yared Biniam Iyassu Skårer kirke søndag 28. august (sommerleir) 11:00
Oskar Erik Skaslien Skårer kirke lsøndag 28. mai (vinterleir) 11:00
 

Tilbake